Ozan Orhon: İlk deli zaten benim, ikincisi eşim olabilir!

90’lı yıllara hem özel hayatıyla hem de şarkılarıyla damga vuran Ozan Orhon, 2021 yılında kabin memuru Selcan Demirci ile evlenmiş, çiftin geçtiğimiz sene Deniz adını verdikleri kız çocukları dünyaya gelmişti.

Orhon, daha önce Ebru Şallı, Yeşim Erçetin ve Birgül Orhon ile olmak üzere üç evlilik daha yapmıştı. Ünlü ismin Erçetin ile evliliğinden Lara Yağmur adında bir kızı olmuştu.

Ozan Orhon, geçtiğimiz günlerde ‘İki Deli’ adlı teklisi için stüdyoya girdi. Yeni teklisi hakkında soruları yanıtlayan Orhon, “Şarkı çok güzel. Bu sene kim şampiyon olursa şampiyonun şarkısı geliyor. Çünkü kıpır kıpır, tam bir şampiyonluk şarkısı. Gümbür gümbür herkesi oynatacak bir şarkı” dedi.

“ÖZLEMİM VAR”

Sanat hayatına 9 yıl ara veren ve ardından hiç hız kesmeden parçalarını arka arkaya piyasaya süren şarkıcı, “Benim özlemim var. 9 senelik bir aradan sonra üretmek lazım. Hızlı gidiyoruz şarkılarda da. Haziran aylarında bir şarkı daha hazırlayacağız. Ardı ardına şarkılarımızı seslendireceğiz ve sevenler ile buluşturacağız” şeklinde konuştu.

Ünlü isim, “Gençlerin okuma tarzına yakın türde okumalarda bulunmaya çalışıyorum. Yeni gençler de bunları seviyor. Benim gençler ile de güzel bir diyaloğum var” diyerek repertuvarına eklemeler yapacağına devam edeceğini dile getirdi.

“DELİ OLMASAM BU İŞİ YAPAMAM”

‘İki Deli’ adlı parçasının adının sebebini de açıklayan 52 yaşındaki Ozan Orhon, şu ifadeleri kullandı:

Deli olmayan var mı bu hayatta? Deli olmasam bu işi yapmam. Kalbimdeki o delilik yaslıyor. İkinci deli eşim olabilir. İlki zaten benim.

“90’LAR ALTIN ÇAĞ”

Son dönemde 90’lar şarkılarının popülaritesini de değerlendiren Orhon, “90’lar altın çağ. Geldi ve gitti. Oralara takılmamak lazım, yeni üretimlere de geçmek gerekiyor. 90’lar gibisi bir daha da gelmez bence. Kendi sahnelerimde de o dönemin şarkılarını seslendiriyorum. Bir daha o duyguları yaşayabileceğimiz şarkıları yakalayamayız” açıklamasında bulundu.

“ŞEBNEM FERAH’LA DÜET YAPMAK İSTERİM”

Şarkıcı, “90’lardan bir dostunuzla düet yapmak isteseydiniz bu kim olurdu?” sorusuna, “Şebnem Ferah… Şebo’yla düet çok isterim. Eğer bir şey yapabilirsek beraber Zerrin Abla ile de isterim. Yaz sonunda bir düet de düşünüyoruz. Biraz da ağlatacağız” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir