SHIB, PENDLE Coin ve Bu 5 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!

Önde gelen kripto borsası OKX, ZERO’yu listesine ekleyeceğini duyurdu. Bir balina Binance’e yüklü miktarda PENDLE Coin yatırdı. Shia Inu’nun Shibarium’u, Hard Fork’unu tamamladı. Ve daha fazlası…

PENDLE Coin ve 6 altcoin’den haberler var!

OKX, ZeroLend’i (ZERO) listeleyecek

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto borsalarının liste güncellemeleri tüm hızıyla devam ediyor. Önde gelen Bitcoin borsalarından OKX, ZeroLend (ZERO) spot ticaretini başlatacağını duyurdu. Bu bağlamda borsa şu takvimi paylaştı:

  • ZERO açık para yatırma zamanı: 3 Mayıs saat 16:00.
  • ZERO/USDT açılış saati: 6 Mayıs saat 16:00.
  • ZERO açık para çekme zamanı: 7 Mayıs saat 18:00.

Whales Market’in Pre-Market’i UpRock’ın (UPT) lansmanını duyurdu

Solana’nın on-chain satış öncesi piyasası Whales Market, Pre-Market’in merkezi olmayan AI ağ bilgi analiz platformu UpRock’ın tokenı olan UPT’nin vadeli işlemlerini başlatacağını duyurdu. Bu arada, UpRock, yakında JupiterLaunchpad’de görücüye çıkacak. Ayrıca proje, UPT dağıtım yol haritasını açıkladı. Buna ek olarak, JUP seçmenleri için airdrop sağlayacağını teyit etti.

Bir balina Binance’e 750.000 PENDLE Coin yatırdı

On-chain gözlemci SpotOnChain, son 24 saat içinde 0x982 cüzdanının Binance’e ortalama 4,46 dolar fiyatla 750.000 PENDLE Coin (3,34 milyon dolar) yatırdığını tespit etti. Şu anda cüzdan hala 200.000 PENDLE Coin (926.000 dolar) tutuyor.

MOCA Foundation MOCA token dağıtımı için tarih verdi

Bu arada MOCA Foundation, MOCA token halka arzının sona erdiğini açıkladı. MOCA token ihracı faaliyetinin nihai dağıtım sonuçlarını 7 Mayıs’ta açıklayacak. Ayrıca proje, token dağıtımını 24 Mayıs civarında gerçekleştirecek. Bu MOCA token ihracına ilişkin bilgiler şu şekilde:

Toplam token arzının %1,5’ini oluşturan toplam 126.984.127 MOCA tokenı sağlandı ve her bir tokenın fiyatı 0 ABD Doları. 03938; toplam MOCA token arzının FDV’si 350.000.000 ABD Doları; MOCA token ihracına katılanlar, farklı dikey alanlarda en uygun hak kazanma koşullarını alırlar, TGE’de %5’in kilidini açarlar, 3 aylık bir cliff dönemi ve CoinList platformu tarafından yönlendirilen 52 haftalık doğrusal bir sürüm.

FRIEND, kısa sürede %28’den fazla düştü!

Web3 sosyal medya platformu FriendTech için yeni yerel token FRIEND, Base ağındaki yerel merkezi olmayan borsasında işlem görmeye başladı. DexScreener’a göre FRIEND 14,5 milyon dolaşım arzıyla 3 dolardan işlem görüyordu. Ancak, FRIEND hızla irtifa kaybetti ve 2 doların altına düştü. Böylece, son bir saat içinde %28’den fazla düşüş gördü.

Eternal AI, EAI token TGE’yi piyasaya sürdü

Bitcoin Blockchain’de bir yapay zeka altyapısı olan Eternal AI, EAI token TGE’yi başlattığını açıkladı. Kullanıcılar, EAI tokenlerini talep etmek için Naka Launchpad’deki EAI halka açık satış sayfasına gidebilirler. Bu arada, açıklamalara göre EAI 17 Mayıs’ta DEX’te işlem görmeye başlayacak.

Shiba Inu, Shibarium’u Hard Fork’unu Tamamladı

Shiba Inu’nun katman-2 çözümü olan Shibarium, yakın zamanda yapılan bir duyuruya göre Hard Fork’unu tamamladı. Bu Hard Fork, Shibarium’a dönüştürücü değişiklikler getiriyor. Yeni hard fork’un “çok hızlı” işlemlerin yanı sıra “öngörülebilir” gaz ücretleri getirmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir