Binance Eski CEO’su Bitcoin Halving Görüşlerini Paylaştı!

Bitcoin’in halving ekinliği için geri sayım başladı. Eski Binance patronu Changpeng Zhao, halving’le ilgili bir konuya açıklık getirmek için bir paylaşım yaptı. Bu arada Binance’in kurucu ortağı Yi He, CZ’nin yasal durumunun “büyük ölçüde barışçıl” olduğunu açıkladı.

Eski Binance patronu, önemli bir halving yazısı paylaştı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance eski patronu Changpeng Zhao, dramatik bir şekilde koltuğunu terk etti. Bununla birlikte, CZ bazı yeni çalışmalar yürütüyor ve piyasadaki gelişmeler hakkındaki görüşlerini paylaşmaya devam ediyor. Son olarak CZ, yaklaşan Bitcoin halving etkinliğiyle ilgili önemli bir soruyu yanıtladı.

Bu arada, herhangi bir kripto kullanıcısı için temel olan bu etkinlik bu hafta içinde gerçekleşecek. Merakla beklenen halving, blok ödülünü bir kez daha azaltacak. Böylece, lider kripto para birimine daha fazla kıtlık getirecek. Changpeng Zhao, geçen yıl Ekim ayında yayınlanan ve Bitcoin halving’iyle ilgili düşüncelerini de paylaştı. CZ özellikle, halving’ten bir yıl sonra Bitcoin fiyatının yeni zirvelere yükselmeye başladığını belirtti. Birçok insan nedenini sormaya başlayacak olsa da, bir gecede iki katına çıkmayacak.

Tuhaf soru: Bitcoin’in yarılanması hisse senedi bölünmesi gibi mi?

Changpeng Zhao’nun bu görüşleri, önceki üç yarılanma deneyimine dayanıyor. Aynı yazıda CZ, geleceği tahmin edemeyeceği konusunda uyardı. Bu nedenle herhangi bir Bitcoin fiyat tahmini yapmaktan uzak durdu.

Binance eski patronu, yakın zamanda bir kripto hayranından “Bitcoin’in yarılanmasının hisse senedi bölünmesi gibi olup olmadığı” yönünde bir soru aldığını belirtti. Gönderide buna verdiği cevap hayır oldu. CZ’ye göre, Bitcoin halving mekanizması gibi temel konular söz konusu olduğunda çok sayıda insanın küstahlığına işaret eden bu tür sorular, “henüz erken olduğumuzu” gösteriyor.

Binance kurucu ortağı Yi He, CZ’nin yasal durumunu açıkladı!

Binance’in kurucu ortağı Yi He, eski CEO Changpeng Zhao’nun 30 Nisan’da alacağı ceza ile ilgili olarak ABD’de olumlu bir durumda olduğunu söyledi. Binance News’e göre, Zhao, Dubai’de bir topluluk buluşmasında ABD’deki durumunun barışçıl olduğunu belirtti. Ayrıca, düzenleyici baskıları önceden tahmin ettiklerini kaydetti.

Bu yorum, Zhao’nun geçen yıl ABD’de suçlu bulunması ve istifa etmesinin ardından geldi. Ceza duruşması 30 Nisan’da gerçekleşecek. Bu duruşmada Zhao’nun 18 aya kadar hapis cezasıyla karşı karşıya kalması olası. ABD’li savcılar ise daha uzun bir ceza talep ediyor. Zhao, 175 milyon dolarlık bir kefaletle serbest kaldı. Ayrıca, kefalet koşullarına uymaya devam ediyor. Daha önce bir yargıç, CZ’nin Dubai’ye gitme talebini reddetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir